Baltasapı ve Danışmanlık Merkezi

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Baltasapı ve Danışmanlık Merkezi

5. BÖLÜM

Mantis, Aksak’ın yanına döndüğünde aksak çoktan işini bitirmişti. Cevap şıklarını işaretlediği soru kağıdını Mantis’e uzattı ve “Sanırım bitirdim Bay Mucit.” dedi. Mantis, kâğıdı eline alıp koltuğuna oturdu ve dikkatle incelemeye başladı. Bir kaç dakika sonra “Tahmin ettiğim gibi, koza yapamamanın nedeni dikkat eksikliğin gibi görünüyor.” dedi.

“Yani kelebek olamayacak mıyım?” “Hayır öyle bir şey söylemedim Aksak. Seninle bir süre çalışacağız bazı alıştırmalar yapacağız. Yeterince gayret gösterirsen kelebek olman çok uzun zaman almayacaktır.” “Nasıl çalışmalar yapacağız?” “Detayları sonra anlatırım. Şimdilik dikkatini yoğunlaştırmayı başarabilmen için çalışacağımızı bilmen yeterli.” dedi Mantis.

Tam bu sırada Aygulus, elinde üç tane dolu meyve nektar kabı ile yanlarına geldi. “İşte geldim. Daha önce getirecektim ama Patron acele etme dedi. Ben her zaman onun sözünü dinlerim. Neden dinlemeyim. Koca çayırda ondan daha bilgili kimse yok ki! Tek mucizatçımız Mantis, kıymetini bil...”

Sonraki makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*