Çılgın Bücüzler

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Çılgın Bücüzler

Ülkü “Bu, uzun sürede gerçekleştirebileceğimiz bir proje. Kısa süreli çalışmalar da yapmalıyız. Ben, çiçeklerin renklerinin oluşumuyla ilgili bir deney yapmayı öneriyorum. Deney kitaplarını incelerken hoşuma giden bir örnek gördüm. Gıda boyalarıyla yapılan bir deney bu.” dedi.

Arkadaşları dikkatle ve ilgiyle dinlediler Ülkü’yü. Bu sırada Emel Hanım, kurabiyeleri getirip masanın bir köşesine koymuştu. Bardaklarda da taze sıkılmış meyve suları vardı.

Caner’in gözü ve aklı kurabiyelere kaydı. Artık yeme duygularına söz geçirmekte zorlanıyordu.

“Arkadaşlar, toplantıya ara versek olmaz mı? Kurabiyeler ve meyve suları bizi, kendilerine çağırıyor. ‘Yeter artık, bizi daha fazla bekletmeyin! Sizin konuşmalarınızı dinlemekten sıkıldık ya!’ diyorlar.” dedi.

Başkan Büşra “Caner, bunlar kurabiyelerin ve meyve sularının sesleri değil de senin midenin istekleri gibi. Sabır, sabır, sabır! Sabreden derviş, muradına ermiş. Ama sana da hak vermiyor değilim, toplantının verimi düştü, kısa bir mola verelim. Bu arada Ülkü, malzeme listesini tutanağa yazsın.” dedi.

Ülkü, malzeme listesini tutanağa yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*