Yayınevlerimiz

“Ruhuna Kanat Tak” sloganıyla yola çıkan Ornito Yayın Grubu, Puhu Kitap ve Kocagöz Eğitim yayınlarını bünyesinde bulunduruyor. Kitap okuma alışkanlığı kazandıracak ve okumayı sevdirecek kitaplar yayımlayarak binlerce çocuğu kitapla buluşturuyor. Ornito Yayın Grubu, çocuk edebiyatının güçlü kalemlerini çocuklarla buluşturmaya ve öğrenmeyi eğlenceli bir şekilde sunmaya devam ediyor.

Öğrenmeyi eğlenceli bir biçimde sunmayı hedefleyen Kocagöz Eğitim,
Öğrenmenin eğlenceli hâli sloganıyla yola çıktı. Çocuklara, uluslararası öğrenci değerlendirme programlarına uygun olarak hazırlanan kitaplar sunarak eğitim kalitesine katkıda bulunmayı hedefliyor. Bu düşünceyle, kitapları eğlenceyle, çocukları da kitaplarla buluşturmaya devam ediyor.

Ornito Yayın Grubu çatısı altında bulunan Puhu Kitap bütün çocukların özel olduğu ve bu yüzden özel kitapların bütün çocukların hakkı olduğu düşüncesiyle yola çıktı. Kurulduğu günden bugüne
“Çocuklar özel kitabı hak eder” sloganıyla hazırlanan yüzlerce kitabı çocuklarla buluşturdu. Puhu Kitap ailesi, aynı misyonla her gün daha çok çocuğa ulaşmaya ve yeni projeler üretmeye devam ediyor.